Yeni Doğan Bebek Sünneti

Anasayfa » Yeni Doğan Bebek Sünneti

Ülkemizde yeni doğan bebeklerin sünnet ettirilmesi giderek yaygınlaşan bir durumdur. Birçok açıdan önemli avantajlar sağlayan bu durum bebeklerin ilk günlerinde uygulanabilen oldukça basit bir operasyondur. Bu operasyonun yapılması gerekli şartların oluşturulması ile alanında uzman olan kişiler tarafından mümkün olacaktır. Bu alanda yıllardır çalışmalar yapmakta olan Mutlu Sünnet olarak bebek sünneti konusunda en başarılı hizmetleri sizlere sunmaktayız. Sorunsuz ve kısa sürede yeni doğanlar için başarılı sünnet operasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.

Yeni Doğan Bebek Sünneti

Yeni Doğan Sünneti Avantajları

Özellikle yeni doğan ve bebeklerde yapılacak sünnet işlemi çok daha zor bir şekilde olması yanında iyileşme süresi de oldukça hızlıdır. Yapılacak başarılı operasyon ile birkaç güne kadar bebeklerde iyileşme sağlanmaktadır. Bunun yanında idrar enfeksiyonu riskinin de azalmış olması ayrı bir avantajdır. Alanında uzman kliniğimiz bebeklerde sünnet için en başarılı çalışmaları yapmakta ve kısa sürede bu operasyonu gerçekleştirmektedir.

Bebek Sünneti Nasıl Yapılır?

Günümüzde çoğu kişinin tercih ettiği yeni doğan (bebek) sünnet işlemleri alanında uzman olan kişiler tarafından kolay bir şekilde kısa sürede yapılmaktadır. Sünnet derisinde oldukça ince olan damarlar kanamayı en aza indirirken hızlı bir iyileşme de sağlanmaktadır. Sünnet konusunda uzman hekimimiz bebekler için yapılacak sünneti sağlık şartları en başarılı olacak alanda ve bebek için en yüksek koruma şartlarında gerçekleştirmektedir. Bu alanda uzman olan ekibimiz bebeğin zarar görmesine olanak tanımadan sünnet işlemini yapmaktadır.